Положение Карпатские дали

 

 

 

 

 

 

«Затверджено»
Заступник директора Департаменту
освіти і науки, молоді та спорту
обласної державної адміністрації

Л. Тарангул

«Погоджено»
Президент Чернівецької
обласної громадської
спортивно-технічної організації
«Ліга радіоаматорів «Буковина»»

В. Ванзяк

У М О В И
проведення відкритих обласних змагань
на ультракоротких хвилях, Меморіалу пам’яті Олега Жука UT0YO, «Карпатські далі – 2013»

1. Мета і завдання

– популяризація та розвиток УКХ-радіоспорту;
– залучення молоді до роботи в радіоаматорському ефірі;
– вдосконалення майстерності радіоспортсменів.

2. Строки і місце проведення

Змагання проводяться в три тури:
1-й тур – друга субота травня,
2-й тур – перша субота липня,
3-й тур – перша субота вересня,
з 10:00 до 12:59 UTC.
В 2013 році змагання проводяться 11 травня, 6 липня та 7 вересня. Час проведення турів вибрано із врахуванням проведення міжнародних УКХ змагань. Місце проведення: за вибором учасників – в стаціонарних або в польових умовах.

3. Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснюється Чернівецькою обласною громадською спортивно-технічною організацією «Ліга радіоаматорів «Буковина»». Суддівство здійснює колегія суддів Ліги.

4. Учасники змагань

До участі в змаганнях запрошуються радіоаматори-ультракоротко-хвильовики України та інших держав.

5. Порядок проведення змагань

Діапазон: 144-146 МГц. Види випромінювання CW, SSB, FM, згідно частотного плану 1-го району IARU. Зв’язки через активні ретранслятори не зараховуються.
Залік загальний для індивідуальних та колективних аматорських радіостанцій.
Контрольні номери складаються з RS(T) та номера QSO (59001, 599002, …). QTH-локатор в контрольний номер не входить, але обов’язково передається при кожному зв’язку. В звітах фіксується всесвітній час (UTC). Повторні зв’язки дозволяється проводити різними видами випромінювання (CW, SSB, FM), але не раніше, ніж через 10 хвилин після зв’язку, проведеного попереднім видом випромінювання. Розходження в часі проведення зв'язку не повинно перевищувати двох хвилин.
До заліку в кожному турі зараховуються результати тих учасників, які провели не менше двох зв’язків із різними аматорськими радіостанціями Чернівецької області.
Очки нараховуються як сума віддалей в кілометрах всіх підтверджених зв’язків. Зв'язок в межах одного QTH-локатора зараховується, як зв'язок на віддалі п’яти кілометрів.

6. Форма звітності та визначення переможців

Звіти по формі, прийнятій для змагань з УКХ у форматі EDI, надсилати за адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (в темі листа вказується позивний) або, як виключення, в письмовій формі – а/с 95, м. Чернівці, 58002.
Термін відправки звітів – не пізніше 15 днів з дня проведення туру.
Результати змагань визначаються в кожному турі. Загальні місця розподіляються по найменшій сумі місць, зайнятих в окремих турах. Якщо учасник не приймав участі в окремому (окремих) турах, то нараховується за такий тур місце на одиницю більше останнього. При рівності місць місця визначаються по найбільшій сумі набраних очок.

7. Нагородження

Призери кожного туру та загального заліку нагороджуються дипломами «Ліги радіоаматорів «Буковина»». Всі учасники, які надіслали звіти, отримають пам’ятний сертифікат.

Joomla templates by a4joomla